ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Diaľničiari na R1, smer Sereď – Trnava pomohli vodičovi dostať sa s pokazeným autom do bezpečia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti, npor. Jozef a npor. David, neváhali a zúfalého vodiča dostali z diaľnice R1 do bezpečia.

Mužovi sa malo pokaziť auto a zostal stáť na frekventovanej ceste. Policajti si jeho auto „zapriahli“ za to služobné a v spolupráci s diaľničnou patrolou, ktorá zabezpečovala ich bezproblémový prejazd, ho odtiahli z diaľnice.

Pán Peter sa im takto úprimne poďakoval:
Chcel by som sa poďakovať policajtom z Diaľničnej polície Trnava za nezaplatiteľnú pomoc, ktorú mi poskytli dňa 10.3.2023 na R1 (smer Sereď – Trnava), keď sa mi pokazilo auto. Ešte raz ďakujem.

Chalani, palec hore.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Seredanka.., nie, nie sú za to platení.
    Áno, majú na aute nápis „pomáhať a chrániť“, no keď sa ti poserie auto máš volať diaľničnú patrolu, ak je to na dialnici alebo odťahovku, za ktorú si zaplatíš.
    Poliajti sa zachovali ako ľudia, on im slušne poďakoval..
    Pre info, v tomto štáte sú aj také svine, čo po takéjto pomoci ťa obvinia, že odťahom si ešte viac poškodila auto a budú od teba žiadať odškodné. Preto, ak nie si profi odťahovka, nie len že nie si povinná, ale vôbec by si služobným autom nemala ťahať iné auto!

  2. Prečo potom nepíšu aj o lekároch jak pomáhajú ľudom, učiteľoch že naučili niečo deti ? Nechápem čo sa okolo hentakych robí haló

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img