ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Zábava, hudba, tanec … to bol karneval v ŠKD na škole J.A. Komenského

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď /  Karneval. Tak dlho očakávaný. Zdal sa byť v nedohľadne a zrazu, deň po Valentínovi, bol tu. Náš karneval .

Už od rána v šatniach a v zbernej triede prebiehali horúčkovité prípravy, úpravy masiek, očká žiarili vzrušením a nadšením. Poobede to celé vypuklo, zábava, hudba, tanec, čas s kamarátmi strávený vo výnimočnej oslavnej atmosfére. Naši žiaci boli úžasní, každá jedna maska krásna a výnimočná rovnako ako jej nositeľ. Túto chvíľu nám spestrila aj Minnie Mouse, maskot, ktorý sa s deťmi zabavil a vyfotil. Ďalšie nezabudnuteľné zábery vznikli v našom fotokútiku.

Najkrajšia maska a najoriginálnejšia maska boli odmenené pohárom a zaujímavými cenami a snáď sa položili aj základy novej milej tradície putovného pohára a ceny za najkrajšiu mega škrabošku vytvorenú deťmi v jednotlivých oddeleniach. Popri radosti z dnešnej zábavy však nezabúdame na naše pani kuchárky, ktoré nám s láskou pripravili dobroty na občerstvenie a pani upratovačky, ktorým sme pridali nemálo práce. Týmto im patrí jedno veľké ďakujem, rovnako ako všetkým ostatným zúčastneným.

vychovávateľka P. Komadová

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img