ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Trnafské fašangi na pešej zóne budú v sobotu 18. februára

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Trnafské Fašangi na pešej zóne budú tento rok v sobotu 18. februára, pripravený je bohatý program, ktorý začne už doobeda o 10.00 h živou cimbalovou hudbou.

Tak ako každý rok nebudú chýbať ani tradičné dobroty, ktorými iste sú vyprážané šišky a rozmanité mäsové dobroty.  Fašiangový program bude pokračovať Karpatskou muzikou, poobede ich vystrieda Sirka Cuvée Ensemble.  Pripravený je aj zaujímavý program pre deti, ktoré si budú môcť vyrobiť v priestoroch radnice papierové fašiangové masky.  

Program v poobedňajších hodinách bude o 14.00 h pokračovať folklórnym sprievodom so súbormi Trnafček, Drienka a Trnafčan.

Finále fašiangov bude o 16.00 h, kedy sa spoločne s Folklórnym súborom Máj slávnostne pochová basa.

PROGRAM 

FAŠANGOVÉ HODY

10.00 h Zabíjačkové dobroty od majstra mäsiara
10.00  hCimbalová muzika
11.00  h Karpatská kapela

FAŠANGOVICA 
14.00 h  Sirka Cuvée Ensemble
15.00 h Sprievod masiek  DFS Trnavček, DFS Drienka, FS Trnafčan
16.00 h  Pochováme basu –  FS Máj

MAŠKARI SA CHYSTAJÚ
10.00 – 12.00 h / 14.00 – 16.00 h tvorivé dielne – výroba masiek a maľovanie na tvár

 

zdroj: trnava.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img