ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Stolnotenisový ples TTC Majcichov s najvyššou známkou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Table Tennis Club MajcichovPočas prvej februárovej soboty majcichovskí stolní tenisti zvyčajne plesajú. Výnimkou nebol ani tohtoročný 5. Stolnotenisový ples TTC Majcichov, ktorý sa, aj kvôli pandemickej dobe, uskutočnil až po štyroch rokoch.

Hráči a členovia stolnotenisového klubu TTC Majcichov usporiadali ples už jubilejný piatykrát. Do kultúrneho domu sa prišli zabávať Majcichovčania, ale aj obyvatelia zo širokého okolia Trnavy, ktorým do tanca hrala skupina Plastik z Trnavy. Prítomný bol, samozrejme, aj starosta obce Majcichov Tibor Marek s manželkou. Prezident klubu Tibor Kollár po slávnostnom privítaní zaželal všetkým príjemnú zábavu a plesoví hostia mohli začať predvádzať svoje tanečné kreácie. Pingpongisti, ale aj tí, ktorí stolný tenis nehrávajú, sa zabávali až do nedeľného rána. Spestrením podujatia bol aj tentokrát stolnotenisový stôl vo vestibule kultúrneho domu, na ktorom si hostia vyskúšali svoje stolnotenisové znalosti.

Zlatým klincom programu bola tesne po polnoci tradične skvelá tombola, rozdelená na dve časti, keď na hostí čakalo 85 hodnotných cien, ako aj päť ďalších špeciálnych cien. Nechýbali medzi nimi ani robotický vysávač, benzínová kosačka, záhradný gril, víkendový pobyt pre dve osoby v Banskej Štiavnici, kávovar, atď. Špeciálnymi cenami boli aj tri jedálenské stoly.

Organizačný plesový výbor TTC Majcichov pod vedením Marcely Dominovej, Sone Klučárovej, Andrey Štefákovej a Mária Belavého opäť raz odviedol skvelú prácu. Svedčia o tom aj vyjadrenia samotných hostí, ktorí sa už teraz tešia na budúcoročný stolnotenisový ples.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img