ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Prezidiálni pátrači dnes zadržali osobu, ktorá bola na úteku od roku 2019

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR  |MM| Policajti cieľového pátrania NCODK P PZ dnes zadržali hľadanú osobu, 39-ročného Andreja L.

Najvyšší súd Slovenskej republiky vydal na muža dňa 27. 03. 2019 príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody za založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny (§ 296 Trestného zákona) a pokračovací trestný čin neodvedenia dane a poistného (§ 277 ods. 1, ods. 4 Trestného zákon). Súd mu uložil trest odňatia slobody na sedem rokov.

Hľadaný bol na úteku od roku 2019, používal sofistikované spôsoby, aby nebolo možné vypátrať miesto jeho pohybu ani pobytu. Pátrači ho zadržali v Šali aj za aktívnej spolupráce šalianskych kolegov z obvodného oddelenia.
Voči hľadanej osobe sú aktuálne vedené aj ďalšie trestné stíhania Národnou kriminálnou agentúrou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img