ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

„Mali by sme sa vazne zamysliet nad sebou“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Zo sociálnej siete zvykneme preberať statusy politikov a ľudí, o ktorých si myslíme, že by mohli čitateľom SOL priniesť niečo podnetné. Či v „dobrom, alebo zlom“, v každom prípade myšlienky hodné zamyslenia sa.
Som rád, že sa zo spoločnosti nevytratili ľudia, ktorých myšlienky stoja za zvýraznenie a ktoré by mohli a mali byť vnímané širším počtom čitateľov, teda nie len diskutujúcich pod konkrétnym článkom.
Aj vďaka práve takýmto diskutujúcim vieme, že to má zmysel…

Zijeme za plastovou stenou LCD tv, mobilov a pc, cez ktoru necitime pach pusneho prachu ani spaleneho masa. Nepocujeme plac zufalej matky. A tu filozufujeme o geopolitike.
V Michalovciach na Silvestra sme prechadzali okolo zeny co kricala o pomoc. Nechali sme ju zomriet. Napriek tomu sme aj okolo toho dokazali rozviest burlivu debatu plnu osocovania nielen Romov, ale zaplietli sme do toho zas zapad. Mali by sme sa vazne zamysliet nad sebou

Zdroj: diskusia SeredOnLine.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. citujem:
    „zaplietli sme do toho aj západ “ a to je chyba, lebo do všetkého zlého treba zapliecť východ – Rusko – Putina vtedy by sa koment pánovi strojárovi z TOS páčil …(pančovanému novinárovi)

  2. Anonym 12. februára 2023, 18:54 – koment “panovi strojarovi z TOS” sa pacil vzhladom na to, ze venoval cas: aby si ho precital, zamyslel sa nad nim, pochopil podstatu a priniesol ho aj takym citatelom, ktori medzi mnozstvom zvratkov ho nepostrehli.
    Ty si miesto toho vsetkeho dosiel aj sem zas sa iba vyvraciat. Nasledkom coho? Mozme iba hadat co ta tak v zivote poznacilo..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img