ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

Druhé kolo mikroligy pre naše najmenšie basketbalové nádeje

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mikroligové turnaje sú vždy veľkou oslavou basketbalu. Stretávajú sa na nich tie najmenšie basketbalistky a basketbalisti. Ich cieľom je vzbudiť u detí záujem o basketbal, spoznať hráčov z iných klubov, užiť si veľa zábavy a odniesť si množstvo skúseností. Presne v tomto duchu sa nieslo aj druhé koho tejto súťaže. Náš klub sa do neho zapojil opäť so všetkými tromi družstvami. Dve dievčenské družstvá hostili súperky z Trnavy na domácej palubovke a chlapci vycestovali do Bratislavy. Máme veľkú radosť z toho, že na druhom mikroligovom turnaji reprezentovalo náš klub a mesto Sereď až 55 malých basketbalistiek a basketbalistov!

Mikroliga chlapci – skupina C

Tretiu januárovú sobotu vycestovali chlapci mikroligisti na turnaj do Bratislavy. Zahrali si proti družstvám Strojar Malacky, MIBA Záhorská Bystrica a B.S.C. Lachova. Chlapci odohrali 3 veľmi dobré zápasy a všetci si s chuťou a dosýta zahrali. Je na nich vidieť, že sa zlepšujú a, že ich basketbal veľmi baví. Na koniec bola sladká bodka pri ktorej si chlapci zasúťažili o cukríky, ktoré si rozdali a zjedli.

Tréneri: Stanislava Henčeková a Martin Bosý

Mikroliga dievčatá – skupina A

Poslednú januárovú nedeľu sa uskutočnilo v sereďskej Sokolovni ďalšie kolo mikroligy. Naše dve mikroligové družstvá – BK Lokomotíva Sereď červení a bieli privítali družstvo z AŠK Slávia Trnava. Tentokrát Sereď reprezentovalo 41 basketbalistiek, z čoho máme obrovskú radosť!!! Počas turnaja sa odohrali zápasy v skvelej atmosfére a zaplnenej Sokolovni, ktoré striedali už známe súťaže. S úsmevom a radosťou sme zakončili basketbalovú nedeľu a už sa všetci veľmi tešíme na ďalšie kolo!

Tréneri: Michaela Sedláčková a Miloš Procházka

Ďakujeme všetkým rodičom sa podporu a výbornú atmosféru, ktorú na turnajoch vytvárajú. Našim hráčkam a hráčom gratulujeme k ich ďalším basketbalovým skúsenostiam a už teraz sa veľmi tešíme na ďalšie kolo!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img