ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi najlepšia v meste i okrese

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Inštitút INEKO zverejnil aktuálne rebríčky najlepších základných a stredných škôl na Slovensku. Pri ich zostavovaní prihliadal na výsledky žiakov a študentov v celoštátnych testovaniach či v externej maturite. Hlavným cieľom inštitútu je poskytnúť širokej verejnosti informácie o dosahovaných výsledkoch všetkých slovenských základných a stredných škôl. „Po dvojročnej odmlke sa opäť realizovali celoplošné merania, vďaka čomu sa podarilo do hodnotenia výsledkov žiakov zahrnúť kompletnú sadu dostupných ukazovateľov rovnako ako pred pandémiou,“ uviedlo INEKO. Rebríčky môžu byť užitočným pomocným ukazovateľom pri výbere školy, najmä by však mali pritiahnuť záujem verejnosti k diskusiám o kvalite škôl. Portál zobrazuje pri základných a stredných školách spolu 41 ukazovateľov.

Hodnotenie pri základných školách zohľadňuje výsledky Testovania 5, výsledky Testovania 9, umiestnenia v predmetových olympiádach, mimoriadne výsledky žiakov i finančný prepočet na žiaka. CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi sa medzi základnými školami v sledovaných ukazovateľoch umiestnila na popredných miestach v rebríčku.

„Na základe výsledkov, ktoré boli zverejnené za školský rok 2021/2022 môžem vyjadriť nesmiernu radosť. Naša cirkevná škola sa v rebríčku základných škôl v Trnavskom kraji dostala medzi najlepšiu dvadsiatku a umiestnila sa na výbornom 17. mieste. Toto vynikajúce hodnotenie nás radí medzi najlepšiu základnú školu v okrese Galanta a právom sa tak môžeme pochváliť, že sme NAJLEPŠOU ZÁKLADNOU ŠKOLOU V SEREDI. S vďakou a hrdosťou môžem vysloviť veľké ĎAKUJEM. Ďakujem predovšetkým žiakom, že aj napriek neľahkej dobe majú stále chuť obetovať zo svojho voľného času, ďakujem aj kolegom, ktorí vždy podajú pomocnú ruku žiakom a pomáhajú im na ceste za ich úspechmi,“ uviedla riaditeľka školy Monika Kroláková

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img