ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Program Denného centra pre seniorov na február a marec

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici v Seredi pripravilo na mesiace február a marec zaujímavý program. Na členov čakajú divadelné predstavenia, koncerty, súťaže ale aj príjemné kúpanie.

Dňa 6. 2. môžu členovia DC navštíviť divadelné predstavenie v Dome kultúry v Seredi pod názvom MADONA S DIEŤAŤOM. O tri dni neskôr a to 9.2. sa bude konať pravidelná súťaž o majstra v hode šipkami. Zaujímavá prednáška o živote včiel a včelárov sa uskutoční 14.2.

Obľúbení KAŠUBOVCI budú v Dome kultúry koncertovať 19.2. Veľkú zábavu sľubuje aj fašiangová veselica a pochovávanie basy, ktorá sa uskutoční 22.2.

Dňa 8.3.sa v estrádnej sále DK bude konať oslava MDŽ, spojená s výročnou členskou schôdzou DC. O deň neskôr a to 9.3. môžu záujemcovia navštíviť ďalšie divadelné predstavenie v Dome kultúry v Seredi pod názvom PI ČAJ MILÁČIK. Po zimných mesiacoch padne vhod kúpanie v Poľnom Kesove, ktoré bude 15.3.

Tanečná rehabilitácia spojená so súťažou o najchutnejšiu pomazánku prebehne 19.3. a návšteva muzikáli QUEEN v Dome kultúry v Seredi 21.3. Na 23.3. je naplánované literárne popoludnie so spisovateľom a v dňoch 27.-31.3. sa pripravuje zájazd podľa výberu členov centra.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img