ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Jesenné posedenie pri čaji

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Juraja Fándlyho Sereď /  Dnes bol krásny a výnimočný deň. Rozveselilo sa nejedno detské i seniorské srdiečko.

Detičky z folklórneho krúžku, pod vedením Mgr. Žanety Baudyšovej zo ZŠ J. Fándlyho v Seredi, navštívili DDADS v Seredi, kde ich privítala pani riaditeľka Mgr. Milada Floriánová.
Strávili spolu pekné popoludnie. Detičky sa predstavili programom plným detských hier a riekaniek. Tiež aj ľudovými piesňami, ktoré si spoločne všetci zaspievali.
Následne dievčatá prečítali seniorom príbehy z knihy. Všetci pozorne počúvali. Folklóristi obdarovali starčekov a starenky ručne maľovanými pohľadnicami, v ktorých sa skrýval nenápadný darček čajík.

Zamestnanci nám prichystali pekné občerstvenie, čajík a vyníkajúcu bublaninku. Stretnutie sa nieslo v duchu spojenia vekovo rozdielnych generácií plného smiechu, iskričiek v očiach a radosti.

Mgr. Žaneta Baudyšová

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img