ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Vianoce v škole Jana Amosa Komenského

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď /

Vážení rodičia,

radi trávite čas so svojimi deťmi aktívne a zmysluplne? Chcete sa vianočne naladiť už začiatkom decembra? Zaujíma Vás ako to počas Vianoc vyzerá v našej škole?
Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, radi Vás privítame v sobotu 10. 12. 2022 v priestoroch ZŠ Jana Amosa Komenského v Seredi.

Keďže Vianoce sú časom tajomstiev a zázrakov, neprezradíme Vám hneď všetko čo sme pre malých i veľkých pripravili. Od 24. novembra 2022 postupne otvorte po jednom okienku v kalendári a dozviete sa o našej vianočnej akcii viac.

Kalendár nájdete:

https://calendar.myadvent.net/?id=am5fwnc3ltlxuccvc9xsv192nto9q1rm&fbclid=IwAR31gsZl1wj8cZR6FvI5t-ZnUtuOlsdUzIJdO8knp_XCN64YWvEcQlo-ZFk alebo po načítaní QR kódu na plagáte.

Teší sa na Vás vianočne naladený tím žiakov a zamestnancov ZŠ Jana Amosa Komenského.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img