ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Tekvicová paráda – vyhodnotenie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď / Školský parlament nedávno vyhlásil súťaž Tekvicová paráda. Žiaci tu mohli ukázať svoju kreativitu, či praktickú zručnosť a priniesť svoje ozdobené tekvice. Niekoľko detí sa zapojilo individuálne, ale súťažili aj školské skupinky. Hoci tekvíc nebolo veľa, boli zaujímavé a originálne vyzdobené. Pre bodovaciu komisiu bolo teda ťažké rozhodnúť, ktorú tekvicu vyberú za tú najzaujímavejšiu, preto výhercov bolo viac.

omisia zložená zo študentov nakoniec rozhodla takto: 1. miesto získali Matúš Beňo (4.A) a Barbora Pisárová (3.A), 2. miesto Miška Markechová (3.C) a Matej Helienek (4.C) a 3. miesto išlo Zinke Vrabcovej do 1.B triedy a Bibiane Pisárovej do 3.A triedy. Výhercovia budú odmenení.

A keďže deň pred prázdninami to u nás v niektorých triedach vyzeralo naozaj ako v strašidelnom zámku, študentská rada chcela potešiť mladších študentov výberom a odmenením najzaujímavejších masiek. Vybrať z množstva princezien, čarodejníc, upírov či iných rozprávkových a filmových bytostí bolo ťažké, no nakoniec sa im aj toto podarilo.
Ďakujeme všetkým zúčastneným a gratulujeme
výhercom!

Nina Anna Majtánová (8.A)
Mgr. Jana Fogelová

 

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img