ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Z obchodu sa už nevrátila. Policajti hľadajú mladú Ukrajinku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí pátrači vyhlásili pátranie po nezvestnej 24 ročnej Vladyslave Charchenko.

Mladú ženu videla naposledy jej matka včera, 02.11.2022, v obci Jaslovské Bohunice, kde majú obe dočasné útočisko. Ráno, krátko po 09:00 h, mala dievčina odísť do obchodu, avšak späť sa doteraz nevrátila. So sebou si nevzala doklady ani mobilný telefón.

Vladyslava je 165 cm vysoká, zavalitej postavy a má hnedé vlasy s dĺžkou po plecia. Pri odchode mala na sebe zelenú mikinu s kapucňou, zelené tepláky a červené šľapky.
Podľa informácií polície mala slečna nastúpiť na autobus smerom do Trnavy. Je teda možné, že sa mladá Ukrajinka môže pohybovať po území mesta.

Ak máte akékoľvek relevantné informácie o tom, kde alebo s kým by sa mohla mladá žena zdržiavať, bezodkladne kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Ďakujeme za vašu pomoc a zdieľanie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img