ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

AKTUÁLNE: Študent v škole napadol dievča sekerou – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nováky / Na Strednej odbornej škole v Novákoch dnes ráno na začiatku vyučovania zaútočil jeden zo študentov na dvoch ľudí sekerou Žiaľ bol úspešný a jedno z dievčat zranil do hlavy. Zraniť mal aj ďalšieho študenta. Po útoku zo školy útočník ušiel a do pátrania po ňom bolo nasadených niekoľko policajtov aj psovodov so služobnými psami. Zadržať ho mali asi 500 m od školy.

Informáciu zverejnila TV JOJ a upresnená bude po ich overení a doplnení na políciou.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa Polícia SR

Môžeme potvrdiť, že dnes došlo na strednej škole v Novákoch k útoku medzi spolužiakmi.

Policajti útočníka v krátkom čase po útoku zadržali.
Študenti sú v starostlivosti postraumatického intervenčného tímu.
Zranenie, ktoré napadnutá osoba utrpela našťastie nie je vážne.
Policia úzko spolupracuje aj s vedením školy.

Môžme ubezpečiť verejnosť a rodičov, že policia prijala adekvátne bezpečnostné opatrenia a nikomu nehrozí žiadne nebezpečenstvo.
Momentálne na mieste vykonávame potrebné procesné úkony a bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť. Urobíme tak neskôr.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie správy Polície SR

ÚTOK SEKEROU V NOVÁKOCH: PRÍPAD PREBERÁ NAKA

Z informácií a dôkazov získaných na mieste činu bolo zistené, že v danej veci ide o podozrenie z úkladnej vraždy v štádiu pokusu na viacerých osobách.
Z uvedeného dôvodu vec preberá vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry. O veci bol bezodkladne informovaný špeciálny prokurátor.
Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia dovolí.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A budeme aj teraz robiť pochody, hudobníci budú obeti (ktorá našťastie prežila) venovať koncerty a pani prezidentka osobne navštívi rodičov?

 2. Realita.. 3. novembra 2022, 10:26 – skor to vidim tak, ze konecne je potrebne uvedomit si skodlivost socialnych sieti pre spolocnost a hlavne deti.

  Hlavne tie, ktore nevedia nijako vyniknut a citia sa tym menejcenne, mozu byt nebezpecne uz tym, ze im je uplne jedno ako sa zviditelnia, hlavne si chcu uzit svojich povestnych „15 minut slavy.“

  Ze sa niekomu nevrati domov dieta, alebo sa vrati zmrzacene? To vsetci riesia az neskoro. Ako u nas vlastne uplne vsetko.

 3. Správne.. Vždy sa riešia už len následky. A aj to len tie, ktoré sa niekomu hodia v politickej agitácii.
  No na skutočné príčiny sa akosi pozabúda..
  Napísať, že premiér je kkt? V pohode. Ešte ho aj v tom podporia..
  Napísať, že nesúhlasím s ideológiou LGBT?
  Hneď máš BAN a na krku trestné stíhanie.
  Takže jedno podnecovanie tolerujeme a druhe riešime?
  Prečo?

 4. Správne.. Vždy sa riešia už len následky. A aj to len tie, ktoré sa niekomu hodia v politickej agitácii.
  No na skutočné príčiny sa akosi pozabúda..
  Napísať, že premiér je kkt? V pohode. Ešte ho aj v tom podporia..
  Napísať, že nesúhlasím s ideológiou LGBT?
  Hneď máš BAN a na krku trestné stíhanie.
  Takže jedno podnecovanie tolerujeme a druhe riešime?
  Prečo?

 5. Ja osobne to vidím v tom, že rodičia, niektorí podnikatelia a hlavne zbohatlíci vtĺkajú už od malička deťom do hlavy, že sú niečo viac, že na všetko majú, na čo si len pomyslia. To sa prenáša i do školy. Učitelia sú niekedy nútení dať lepšiu známku, lebo rodičia sponzorujú školu. A nie je výnimkou to, že si otec príde do školy osobne vybaviť účet s príslušným učiteľom. Žiak učenie ignoruje s tvrdením, že to nepotrebuje, že aj tak sa bude mať dobre. Výchova v prvom rade patrí rodičom a až potom ostatným.

 6. Slováci, kam sme sa to dopracovali? Deti nosia do školy sekery, pištole… Zlyhala výchova doma! Realita, LGBTI je ideológia??

 7. pankharta zavriet na 15rokov nepodmienecne bez suhlasu rodicov,zriadit vazenia pre maloletych,upravit zakon,ze mozu byt trestany od 12rokov.a v base makat sekerou 6hodin denne,ak by zbadal po roku sekeru tak by grcal.ale su tu ludske prava ktore tu dovoluju uz cokolvek.

 8. Ty asi nežiješ na Slovensku, keď sa pýtaš takúto otázku. Koľko zla a nenávisti priniesol Matovič medzi ľudí, rozhádal celé Slovensko, 2 roky traumatizoval ľudí a hlavne študentov pandémiou, čo boli doma pri počítačoch zatvorení najviac z celej EU a sledovali nezmysly na americkych socialnych sietach, americke filmy, hry a uplne im to vymlelo mozgy a toto je dosledok. A pani prezidetka len tliachala a tliachala a ked sa mala zastat ludi len hladala pravne klucky, aby zostala pekna, pricom sa sama zdehonestovala a priniesla este vacsie napatie do spolocnosti, ktore dospeli potom prenasaju na deti.

 9. no ja mam dojem, ze sa akurat tak rozhadala tvoja duta hlava s tebou. tolko blbin co si sem napisal, to sa len tak nevidi.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img