ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Seredčan vytvoril sound design k rádiu ROCK, ktoré začne vysielať o niekoľko dní

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Milovníci rockovej muziky majú dôvod na radosť. V pondelok 3. októbra 2022 presne o 6:00 hodine ráno sa slovenské rozhlasové stanice rozšíria o nové – Rádio Rock.

Spustí ho skupina Bauer, ktorá u nás už vysiela Expres, Europu 2 a Rádio Melody. Rádio chce priniesť najväčšie rockové hity od 80. rokov po súčasnosť. Každé ráno bude vysielaná ranná show s Tomaggiom a Ľubou Tomášikovou. Popoludní si pred mikrofón sadne Sifon. Vysielaním Vás bude sprevádzať hlas Roba Rotha. Rádio ponúkne aj aktuálne správy, počasie a dopravný servis. Vo večerných hodinách dostanú priestor relácie venované rôznym obdobiam domácej aj svetovej rockovej hudby.Informácie prinieslo www.radiorock.sk

Seredčan Jimi Cimbala v rockovom rádiu vytvoril jeho sound design. „Verím, že sa Vám moje zvučky, jingle a podmazy budú páčiť a prispejú k vytvoreniu tej správnej rockovej atmosféry, ktorá v našom éteri chýbala, „ povedal Jimi.

Rádio Rock nadväzuje na vysielanie bývalého rádia Anténa Rock, ktoré pred rokom ohlásilo koniec. Ponúkne poslucháčom to najlepšie z rockového žánru. Vysielať bude v FM pásme v Bratislave a Trenčíne (100,3 MHz) . Dostupné aj prostredníctvom digitálneho vysielania, kde chce pokryť 50 percent Slovenska. Poslucháči môžu rádio počúvať aj prostredníctvom online streamu, dostupného na webe www.radiorock.sk

Seredčan Jimi Cimbala patrí k popredným gitaristom na Slovensku. Je známy z koncertných pódií či televíznych obrazoviek, kde svojou hrou doprevádza tých najznámejších spevákov. Účinkoval vo veľkých hudobných projektoch, ako Superstar, hlas ČeskoSlovenska či Chart show. Jeho nahrávacie štúdio v Seredi je vyhľadávané mnohými interpretmi. Svoje skladby tu nahrával napr. Desmod, Tublatanka, Gladiator a ďalšie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img