ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Nešťastných 12 hodín na cestách. Nehodu mali 2 cyklisti a 1 chodec

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Zhoršené počasie a viditeľnosť si vyžiadali svoju daň. Policajti vyšetrujú tri nehody s účasťou nemotorových účastníkov.

V opatere lekárov skončili, po zrážke s autami, dvaja cyklisti a chodec. Ich zranenia by nemali byť vážne.

– Prvú dopravnú nehodu riešili trnavskí policajti včera podvečer, na kruhovom objazde na Zelenečskej ulici. 56 ročný Trnavčan mal na aute Toyota Corolla vchádzať do križovatky, keď si pravdepodobne nevšimol 52 ročného cyklistu. Ten práve prechádzal cez kruhový objazd a došlo k zrážke.

– V Piešťanoch na Krajinskej ceste zas vodič na vozidle Citroën Berlingo zachytil dnes, krátko po 05:00 h, muža na osvetlenom priechode pre chodcov. Policajti oboch účastníkov podrobili dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami.

– Dnes, okolo 05:00 h ráno, vychádzal 38 ročný vodič na aute Hyundai i35 z vedľajšej cesty na Hodonínsku ulicu v meste Holíč. Po tom, ako mal dať prednosť osobnému autu, ktoré išlo zľava, vošiel do križovatky. Pravdepodobne si ale nevšimol osvetleného cyklistu, ktorý mal ísť taktiež zľava po hlavnej ceste a došlo k nárazu. Ani pre tejto nehode policajti prítomnosť alkoholu nepotvrdili.

Apelujeme na vodičov, aby sa pri jazde maximálne sústredili a riadne sledovali svoje okolie. Aj na cestách, najmä za zhoršenej viditeľnosti, totiž platí pravidlo „Dvakrát meraj a raz rež“. Pri prejazde cez križovatku a pred priechodmi pre chodcov sa radšej viac krát presvedčte, či sa na ceste nepohybuje cyklista alebo chodec. Nemotorovým účastníkom premávky odporúčame, aby zvýšili svoju opatrnosť a nepodceňovali význam reflexných prvkov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img