ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Nábrežie Váhu ožíva.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Projekt Nábrežia Garbiarska, ktorý realizujú počas svojich brigád seredskí skauti, vytvoril nový atraktívny priestor pre kultúrne podujatia v našom meste.

Už dnes, od 17tej do 19tej hodiny budete môcť počas pikniku na tomto mieste, okrem ochutnania tradičného seredského jedla, spoznať tím kandidátov na poslancov, poslankyne a primátora mesta Sereď, #teamOndro.

Zajtra popoludní Vás na tomto mieste skauti radi privítajú na ďalšej brigáde, ktorú budú mať od 13:30. Počas brigády budú, okrem úprav a údržby už vybudovaného priestoru, osadené ďalšie prvky mobiliáru a aj prekvapenie pre mladšie ročníky.

Budúcu sobotu, 20.8. sa bude v oddychovej zóne Nábrežie Garbiarska konať VATA Leto, tohtoročná adaptácia obľúbeného festivalu VATA FEST, kde sa predstavia viacerí známi aj lokálni umelci.

Celé roky zanedbaný priestor v blízkosti centra mesta a rieky Váh sa tak postupne stáva, aj vďaka stovkám hodín dobrovoľníckej práce skautov a ďalších podporovateľov, miestom pre oddych aj kultúru.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Čo vám už naozaj šibe? Čo tu spomínate Majku a sociálne byty? Neviete čítať, kto článok napísal? Dajte sa vyšetriť a liečiť a tiež sa naučte čítať!

  2. Dúfam, že bola na brigáde aj pani poslankyňa JUDr. ktorá nám “ radila” trhať burinku v meste!!! Na jej výrok sa nedá zabudnúť – dúfam že ona nezabudla ísť brigádovať

  3. poslankyna JUDr na brigade nebola nebude si spinit jej fajnove rucicky ona ich zdviha iba pri hlasovani ako im nakaze primator

  4. Centrum bolo v Hornom Čepeni. Tam sa po dlhej dobe niečo na hody organizovalo a bolo mi to hneď podozrivé. A malo byť prečo. Pán poslanec nám tam všetkým oznámil, že ide kandidovať za primátora a že snáď ho všetci podporíme. 👏🏻

  5. Kto reálne vnímal dianie v meste vidí, čo sa dialo. Tento pán, roky na stránke SOL kritizoval dianie v meste. Posledné dva roky sa odmlčal. Nebol o ňom ani počuť. Zrazu chodí na MsÚ ako na klavír. Jednoducho ide makať na svojej úlohe. Odobrať značné množstvo voličov. Za akú cenu? Ktovie. Snáď miesto viceprimátora.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img