ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Pellegrini na to prišiel a jeho recept je jednoduchý: Nerobiť nič.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Ranná úvaha pondelková: Najdôveryhodnejším politikom je vraj Peter Pellegrini, ktorý sa motá v politike už vyše dvadsať rokov. Zaujímavé…Po dvadsiatich rokoch väčšina voličov už neznáša aj tých najlepších politikov. Je to logické a má to viac príčin. Povinnosťou dobrého politika je presadzovať optimálne riešenia a tie zvyčajne nie sú populárne napriek tomu, že spoločnosti ako celku prinášajú úžitok. Tie riešenia totiž musia reagovať na nové výzvy a preto často búrajú staré poriadky. A to ľudia nemajú radi. Po zavedení reforiem väčšinou vždy frflú a ospevujú staré dobré časy.
Politik musí robiť aj množstvo kompromisov a dostane sa do nemilosti aj kvôli tomu, že nemôže vyhovieť všetkým. Vždy sa niektorí cítia ukrivdení a ich hlasy počuť silnejšie, ako hlasy tých spokojných. Spokojní ľudia sa venujú svojim životom a nenamáhajú sa vrieskaním. Je tiež samozrejmé, že každý kto niečo naozaj robí, tak robí aj chyby. Tvrdé jadro voličov ich síce politikovi dosť dlho toleruje, ale o to viac kričia ostatní, ktorí ho nemajú radi už len preto, že volili niekoho iného. Ako teda dosiahnuť po toľkých rokoch takýto dobrý výsledok v rebríčku obľúbenosti? Podľa mňa Pellegrini na to prišiel a jeho recept je jednoduchý: Nerobiť nič.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Neviem z akého dôvodu tu Sereď online preberá Kaducové statusy z FB.To už nie je o čom písať na Sereď online??

  2. Veď je v opozícií, tak tam sa len kritizuje a hovorí ako, by to urobili lepšie. Tak naša opozícia funguje už tridsať rokov. Dobré ráno pán Kaduc.

  3. Samozrejme,ľudia sú všetci hlúpi,ale na to tu máme Kaduca,aby nám to všetko všetkým vysvetlil😂😂😂😂😂

  4. Pelle nedockavo sadol do bagra a zacal burat Razsochy…ale ozaj neviem ci to bolo dobre a ci zle. Na ine si nespominam.

  5. Slovenskí poslanci sa pobili v taiwanskom parlamente, zinscenovaná bitka mala pripomenúť bitku medzi vládnymi a opozičným politikmi..mali fajn týždenný výlet za štátne prachy,je vidieť, že páni sa zabávajú..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img