ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Trnavskí pátrači zisťujú totožnosť tejto ženy. Nič si nepamätá a nevie kto je – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí pátrači zisťujú totožnosť ženy na fotografiách.

Žena v poobedných hodinách zaklopala na dvere trnavským PMJčkárom s tým, že si nič nepamätá, dokonca ani na svoje meno. Večer si ju do opatery prevzali pracovníci trnavskej nemocnice. Ani tam sa osobu nepodarilo stotožniť. Žena pri sebe nemala žiadne doklady, bola zdravá a na otázky ohľadom blízkych nevedela odpovedať. Policajti sa ihneď pustili do pátrania po jej totožnosti.

Pani je približne 170 cm vysoká, strednej postavy, má hnedé vlasy s dĺžkou po plecia a hnedé oči. Nosí dioptrické okuliare s čiernym rámom.

Oblečený mala béžový kabát s kožušinovým golierom, šedo-biele tričko s hadím vzorom a dlhým rukávom, modré rifle. Obuté mala čierne kožené členkové topánky.

Ak ste ženu na fotografiách spoznali, alebo máte o nej akékoľvek bližšie informácie, kde sa zvykla zdržiavať, s kým sa kontaktovala, zavolajte na bezplatné číslo polície 158, alebo nám napíšte súkromnú správy na Polícia SR – Trnavský kraj.

Ďakujeme za zdieľanie a pomoc.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – KR PZ Trnava :

Ženu sa policajtom podarilo, aj vďaka správam od sledovateľov na Facebooku, stotožniť.

Ďakujeme všetkým za pomoc. 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img