ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Policajti chytili dvoch mladých zlodejov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti riešili v priebehu jedného mesiaca 3 krádeže v okrese Hlohovec, ktoré by mali mať na svedomí 2 mladí muži. Dvakrát kradli po jednom, do tretice to mali skúsiť spoločne.

20 ročný Marek úradoval koncom januára v obci Bojničky. Z dreveného prístrešku pri jednom z rodinných domov mal zobrať viacero kusov elektrického náradia v hodnote viac ako 1500 eur.

24 ročný Patrik sa mal zas vo februári vlámať do rodinného domu v meste Hlohovec. Okrem šperkov si mal so sebou zobrať aj kľúče od auta a elektroniku a iné predmety, ktorých hodnota sa vyšplhala na viac ako 2000 eur.

Vyšetrovatelia oboch mužov v týchto prípadoch obvinili z prečinov krádeže a porušovania domovej slobody.

Spoločný pokus dvojici nevyšiel. V obci Dolné Zelenice chceli ukradnúť naftu z odstavenej Tatry. Zatiaľ čo sa 20 ročný mladík snažil dostať do nádrže, jeho 24 ročný komplic ho čakal v aute. Krádež im však prekazil majiteľ vozidla. Marek sa dal ešte pred príchodom policajnej hliadky na útek. Patrika našli policajti sedieť v odstavenom aute.

Poverený policajt ich obvinil z prečinu krádeže v štádiu pokusu.

 

Polícia podala návrh na väzobné stíhanie dvoch mladých mužov, pričom 20 ročný mladík si na rozhodnutie o jeho vine a treste počká vo väzbe. O väzobnom stíhaní druhého muža bude sudca rozhodovať v najbližších hodinách.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img