ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Zahlasujte za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Počas posledného roka seredskí skauti odviedli na nábreží kus práce. Zarastený kút nášho mesta sa postupne premenil na miesto, kde sa dá oddýchnuť si, poprechádzať sa, či opekať si s priateľmi. V novom roku plánujú ešte doplniť altánok, húpačku a lavičky. Podporte ich jednoduchým zahlasovaním za projekt Oddychová zóna nábrežie Garbiarska – zlepšenie dostupnosti lokality, aby mohli získať financie z Trnavského samosprávneho kraja na pokračovanie v úpravách tohto verejného priestoru a doplniť chýbajúce prepojenie vybudovaných chodníkov s cyklotrasou vedúcou po hrádzi.

Hlasovať sa dá minimálne za tri projekty na stránke https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/ Máte teda možnosť podporiť všetky tri prihlásené projekty týkajúce sa nášho mesta a okolia.

P .S.

Ak sa pôjdete prejsť, môžete so sebou priniesť trochu slnečnicových semienok do kŕmidla pre vtáčiky. Budú určite vďačné, ak im takto pomôžete prežiť zimu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ja by som tam dal rotačnú kam a natočil do vežiakov do okien, snáď by sa tam dáka dievka našla čo by šla vešať záclony 😂

  2. Tie prasata, ktore tam na zaciatku chodnika k oddychovej zone nechali pohodenych 5 flias od sampusu, by si ich mohli po sebe upratat. Kos je nedaleko. Pripadne nech tam poslu svoje matere, aby to po nich upratali, ked su tak zvyknuti z domu. Sedlac jedna.

  3. policajti by to tam mali sledovat kazdy vecer sa tam schadza banda vyrostkov o chvilu to vsetko znicia co tam skauti budovali cele leto a jesen a potom by sme chceli mat nieco v meste ved tu nic nevydrzi

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img