ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Most ponad rýchlostnú komunikáciu R1 bude sprejazdnený

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Priemyselná zóna Sereď – Juh je najväčším priemyselným parkom na území Slovenska. Strategická poloha sem už prilákala mnoho investorov. Nadnárodné spoločnosti ako AMAZON alebo LIDL zamestnávajú tisícky ľudí. Prácu si tu našlo mnoho Seredčanov, ktorí na cestu do a zo zamestnania využívajú nielen MHD ale aj osobné motorové vozidlá či bicykle.

Aby bol pre Seredčanov uľahčený prístup do priemyselného parku, Mesto Sereď  pripravuje sprejazdnenie mosta vedúceho ponad rýchlostnú komunikáciu R1. Most bude určený pre jednosmerný prejazd vozidiel do 3,5 tony a obojsmerný pre cyklistov.

Pracovníci mesta v uplynulých dňoch už vyčistili krajnice. Nasledovať bude oprava zábradlia firmou Zámočníctvo Kulich s.r.o z Dolnej Stredy. Po ďalších nevyhnutných opravách zostane posledným krokom osadenie zvislých dopravných značení.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img