ISSN 1337-8481

nedeľa, 19. mája, 2024

„Ľudí na Slovensku nezaujímajú nekonečné spory a hádky o kreslá vo vláde. Chcú vidieť výsledky.“ – Veronika Remišová

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Strana Za ľudí stojí za ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou a podpredsedom parlamentu Jurajom Šeligom. Obaja si vo svojich funkciách riadne plnili svoje povinnosti voči svojím koaličným partnerom a plnili programové vyhlásenie vlády. Vnímame podmienky predsedu vlády Igora Matoviča, že odstúpi z funkcie iba v prípade, ak Mária Kolíková a Juraj Šeliga odídu z funkcií. Je našou povinnosťou voči občanom hľadať východiská, aby mohla nová vláda fungovať čo najskôr a riešiť skutočné problémy Slovenska ako sú pandémia, kolabujúce zdravotníctvo, efektívne očkovanie, pomoc podnikateľom, či boj s korupciou. Strana Za ľudí spraví všetko preto, aby po výmene predsedu vlády pokračovala súčasná vládna koalícia. Preto vyzývame všetky koaličné strany, aby sa vrátili k rokovaniam, pretože neschopnosť niektorých koaličných partnerov dosiahnuť kompromisnú dohodu prehlbuje napätie v spoločnosti a dláždi cestu k návratu Roberta Fica a Petra Pellegriniho k moci.

Vďaka nastavenému systému Slovensko posledné dni zvláda pandémiu dobre, máme menej nových prípadov ako Rakúsko, Maďarsko, Poľsko aj ČR. Kým v mnohých krajinách počet prípadov posledné 2 týždne prudko rastie (Nemecko + 42 %, Rakúsko + 32 %), na Slovensku výrazne klesá. Zaočkovaných bolo viac ako pol milióna ľudí a je veľká šanca, že do leta bude podľa plánu zaočkovaný každý, kto bude mať záujem.
Ľudí na Slovensku nezaujímajú nekonečné spory a hádky o kreslá vo vláde. Chcú vidieť výsledky. Bolo by preto neodpustiteľnou chybou, keby sa koalícia rozpadla kvôli egám a neústupčivým postojom jej predstaviteľov. Spôsobilo by to návrat ľudí, ktorých nominanti zneužívali políciu na zbieranie informácií pred prípravou vraždy Jána Kuciaka. Ktorých nominanti namiesto nákupu ochranných pomôcok pre lekárov a sestričky hromadili doma v trezore zlaté tehly. Ľudí, ktorí svojou neschopnosťou tak zbabrali stavbu tunela Višňové, že dnes chátra napriek tomu, že peniaze na stavbu má štát na účte. Osobne spravím všetko preto, aby sa tak nestalo.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Škoda reči,na takéto vyhlásenie.Dokedy chcete rokovať.Matovic je u konca a chce strhnúť všetkých zo sebou.To je realita.A strašenie ľudí s opozíciou Vám v tomto pomôže najmenej.

 2. Ľudia sa sťažujú, že nemôžu navštevovať divadlá… Načo sa sťažujú? Veď nám politici predvádzajú divadlo, za ktoré platíme privysoké vstupné. Veľmi drahé divadlo. No zato nie je dôvod niekoho urážať. Každý nech si zamestie pred svojim prahom!

 3. Pozerám nadpis a rovno si hovorím že to bude na 100% bla bla Fico bla bla Pele bla bla Kuciak. A ako inak nesklamala 😀
  4 triedna politička ktorá by v reálnom svete bola na podpore alebo by dokladala do regálov potraviny

 4. VR nás varuje pred návratom tandemu F+P.F už skončil a je len figúrkou.
  Znamená to, že ona dokáže zmeniť Slovensko pod taktovkou „osobností“ IM+BK?
  Veď je to smiešne… Urobia si z nej cvičenú opičku.

 5. Ja sa ľudom nečudujem,že zbieranie podpisov pre referndum bude čoskoro uspešné…totiž obyčajní pracujuci ľud sa čoskoro dostane do tzv.chlebovej vojny..

 6. Vždy sa treba mať na pozore,ked politik tvrdí,že to,či ono,je najlepšie pre Slovensko a Remišová to používa skoro v každej vete

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img