AKTUÁLNE: V Trnave objavili v návese kamiónu cudzincov – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
KR PZ Trnava |MM|  Ide o 6 osôb vo veku 17 až 35 osôb, ktoré našli pri vykládke rumunského kamiónu, neďaleko Trnavy.
Policajti PMJ ich odovzdali pracovníkom cudzineckej polície. Bližšie informácie poskytneme neskôr.
– – –
AKTUALIZOVANÉ 02.02.2021 – doplnenie informácií KR PZ

Včera (01.02.2021) bola hliadka Oddelenia cudzineckej polície PZ Trnava vyslaná na preverenie udalosti do firmy v Zavare (Trnavský kraj), kde sa mali nachádzať v kamióne šiesti migranti. Policajti cudzineckej polície po príchode na miesto zistili, že rumunský kamión je zaparkovaný v areáli spoločnosti a stráži ho hliadka Obvodného oddelenia PZ Trnava.

V návese kamióna bolo šesť štátnych príslušníkov Afganistanu, žiadateľov o udelenie azylu v Rumunsku. Vodičom kamióna bol štátny príslušník Rumunska, ktorý  prepravoval tovar z Rumunska cez Maďarsko na Slovensko. Podľa vyjadrení cudzincov, do kamióna mali nastúpiť za pomoci prevádzača na parkovisku v Rumunsku. Z domovskej krajiny vycestovali kvôli zlým životným podmienkam a občianskej vojne.

Všetci cudzinci boli ešte včera podrobení vyšetreniu na COVID-19 prostredníctvom Hasičského a záchranného zboru v zmysle usmernenia Oddelenia verejného zdravotníctva Odboru zdravotníctva Sekcie personálnych a sociálnych činností MV SR, s negatívnym výsledkom.

Naďalej sú s nimi vykonávané procesné úkony.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tých migrantov sem nosí Matovič,veď on tu chce prorodinný štát.Ani si nevieme predstaviť,koľko ich tu už máme.Hlavne,že ľudia už pomaly nemajú čo žrať.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img