ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Seredskí hasiči asistovali pri poskytovaní prvej pomoci motorkárovi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ |MM| Trnava Dňa 25. júla 2020 vo večerných hodinách krátko po pol deviatej bola ohlásená dopravná nehoda motocykla v katastri mesta Sereď, Čepeňská ulica.

Zasahujúci príslušníci HaZZ z Hasičskej stanice Sereď po príchode na miesto dopravnej nehody prieskumom zistili, že ide o  motocykel s jedným účastníkom, ktorý je zranený a ktorému pomoc už poskytovala posádka Záchrannej zdravotnej služby. Rovnako sa na mieste udalosti nachádzali aj príslušníci Policajného zboru. Profesionálni hasiči asistovali pri poskytovaní prvej pomoci a pri nakladaní postihnutej osoby do sanitného vozidla a zabezpečili vykonanie protipožiarnych opatrení na motocykli.

Pri dopravnej nehode zasahovali traja hasiči s použitím jedného kusu techniky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. …zase na tej rovnej ceste? Sa konečne naučte prechádzať cez obyčajnú križovatku so značkami a zrkadlom 😤😤😤

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img