ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Denný tábor BK Lokomotíva Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V čase od 13.7. do 17.7.2020 BK Lokomotíva Sereď zorganizoval pre svoju basketbalovú prípravku dievčat denný tábor pod vedením Mišky Sedláčkovej, ktorá sa dievčatám venuje aj cez školský rok. Trošku sme si chceli oddýchnuť od športu a tak aktivity v tábore boli zmerané na spoznávanie mesta, okolitej prírody no a dievčatá si precvičili aj anglický jazyk. V pondelok ráno sme privítali dievčatá a mohol sa začať týždeň plný zábavy. Čo všetko sme stihli? Baby s Katkou nacvičovali tanečnú zostavu, Peťo im ukázal základy atletickej prípravy, Stela dievčatá preverila v angličtine, Ninka a Jaja pripravili hľadanie pokladu. Na potulkách okolím sme si prezreli kaštieľ, potúlali sa okolo Váhu a všetko si to baby spestrili hrami a súťažami. Samozrejme nesmelo chýbať kreslenie a hlavne kreslenie na tričká. Náš hlavný stan bola ŠH Sokolovňa a basketbalové lopty boli neustále v dosahu, tak sme sa samozrejme ani basketu nevyhli. Týždeň ubehol ako voda a bol koniec tábora. Veríme, že sa dievčatám v tábore páčilo a užili si ho. Ďakujeme všetkým táborovým pomocníkom ako aj mestu Sereď za finančnú podporu. Veríme, že sa takto stretneme aj na tábore 2021.

Michaela Sedláčková

BK Lokomotíva Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img