ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Prezidentka Zuzana Čaputová poctila svojou návštevou aktívnych seniorov v Piešťanoch – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V tento týždeň svojou návštevou poctila prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová aktívnych seniorov v Piešťanoch. Po návšteve Trnavy sa po druhý krát stretla so seniormi občianskeho združenia AkSen – aktívny senior. Tentokrát na pôde Komunitného centra Apolin, v ktorom má svoje miesto aj AkSen.

S úsmevom na tvári a pozitívnou energiou vyžarujúca pani pezidentka pozdravila a osobne podala ruku ľuďom, ktorí jej návštevu už netrpezlivo očakávali. Po privítaní chlebom a soľou Martou Stanekovou, zástupkyňou AkSen pre Piešťany,  primátorom mesta Piešťany Petrom Jančovičom a výkonnou riaditeľkou občianskeho združenia Jarmilou Stanekovou nasledoval program vo vnútorných priestoroch. Členovia AkSenu prezentovali pani prezidentke ukážky polonézy, country tanec, paličkovanie, kurz počítačovej gramotnosti , ukážku kanisterapie, či rôzne aktivity, ktorým sa tu vo voľnom čase venujú.

Na adresu aktívnych seniorov a senioriek sa pani prezidentka vyjadrila: „Majú obdivuhodný elán, energiu a chuť žiť naplno“.

V rámci návštevy Trnavského kraja Zuzana Čaputová pokračovala na návštevu obce Dolná Krupá.

 

AkSen – aktívny senior o.z., v skrátenej verzii AkSen o.z. je komunitná a informačná platforma, ktorá sa usiluje o aktivizáciu seniorov, ich spoločenskú integráciu a prepojenia.

O činnosti OZ sme sa porozprávali s pani riaditeľkou Jarmilou Stanekovou a pánom Vladimírom Knoppom tanečným lektorom:

 

Autor fotografií: Miloš Majko

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img