ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Prebehla hlavná ročná kontrola detských ihrísk

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Iveta Tóthová / V mesiaci jún 2020  prebehla na území mesta Sereď pravidelná hlavná ročná kontrola detských ihrísk firmou DEXTRADE s.r.o. Žilina.  Cieľom bolo zistiť či majú ihriská splnené požiadavky podľa príslušných noriem a to najmä čo sa týka bezpečnosti hracích prvkov, ich základov či povrchu.
Ročnú kontrolu detských ihrísk vykonávajú špecialisti, ktorí musia byť nezávislí od prevádzkovateľa alebo majiteľa ihriska. Tí kontrolujú poškodenie vandalizmom, menšie a väčšie opotrebovanie, dlhodobé konštrukčné problémy či zmeny v súlade s normami.
Firma DEXTRADE skontrolovala cekom 32 ihrísk v meste, vrátane Fit parkov, workautového ihriska a skateboardovej dráhy. Pre každé ihrisko bol vypracovaný záznam o výsledku odbornej kontroly detského ihriska, ktorý obsahoval fotodokumentáciu, súpis kontrolovaných prvkov a návrhy a odporúčania na odstánenie nedostatkov. Tie poverení pracovníci počas nasledujúcich dní postupne odstránili. Zároveň je pri každom ihrisku nainštalovaná tabuľka s oznamom, aby v prípade zistenia závad občania konaktovali Správu majetku mesta Sereď na adrese sms.konatel@gmail.com.
zdroj: sered.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Reakcia za ihriska zodpovednej osoby na stav, ktory bol zverejneny na Mlynarskej ulici?

    Je potrebne zverejnit zaznam s nedostatkami vyhotoveny firmou, ktora vykonala kontrolu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img