ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Frajerina na Mercedese bude mať dohru

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava|MM| Oznamujeme vodičovi, že jeho sobotný výkon na ceste medzi obcami Veľká Mača na Sládkovičovo sme spoľahlivo a objektívne namerali.Jazdec na bielom Mercedese s bratislavskými číslami to vyšliapol až na 163 km/hod, čím prekročil rýchlosť o 73 km/hod. Vodiča sme nezastavili, ale v rámci objektívnej zodpovednosti mu príde od nás pokuta.

Polícia upozorňuje vodičov, aby si z ciest nerobili pretekársku dráhu. Toto nie je frajerina ale hazard so životom, zvlášť keď cez víkend výdatne pršalo. Aj na málo mokrej vozovke hrozí riziko aquaplaningu a riziko šmyku sa zvyšuje o 30%.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Toto nic neriesi, to je len plnenie statnej kasy. Mali ho odstavit a odobrat VP. Takto ohrozoval premavku dalej.

 2. omyl,žiadnych 800EUR:
  V zmysle zákona o cestnej premávke (§ 139 b, odsek 4), ak do 15 dní od doručenia rozkazu budú na bankový účet pripísané 2/3 z uloženej výšky pokuty uvedeným spôsobom, pokuta sa považuje za uhradenú v plnej výške.
  Zjednodušene povedané, ak priestupca do 15 dní zaplatí 2/3 pokuty, považuje sa sankcia za zaplatenú v plnej výške. Napríklad, bola uložená pokuta 471 € za prekročenie rýchlosti v obci o 54 km/h. Pri zaplatení sankcie do 15 dní priestupca zaplatí 314 €. Pozor však, v 15. deň musí byť sankcia na účte.
  Voči tejto sankcii je možno podať odpor, ak vozidlo neviedol držiteľ vozidla, ale iba v prípade ak oznámite osobné údaje toho, kto v čase spáchania priestupku vozidlo skutočne viedol.

 3. Frajerina alebo vyvyšovanie nad ostatnými? Vodiči áut typu bmw, audi, mercedes mám lepšie auto automaticky som viac než ten v tom obyčajnom nemusím dávať blinkre môžem prekračovať povolenú rýchlosť lebo mám veľké EGO! Idioti čo ohrozujú druhých…

 4. Skôr by som kruto trestal tých ožranov za volantom a nieze za rok majú naspäť vodičák znova sadne do hnilej felícii ide 80 a popravý celú rodinu a nechápem prečo taký mamlas este dostane späť vodicák a keď niekoho namerajú tak z neho robia netvora,viem je to priestupok ale ked je prázdna cesta a je to bezpečné no bože prišliapol si trochu.

 5. Niečo podobné sa stalo v pondelok dopoludnia medzi Sládkovičovom a Galantou.. Takýto majster sveta predbiehal kolónu áut. Všetci sme išli inteligentne za kamionom s predĺženým nákladom. Iba pan Bratislavčan mal naponáhlo a pri predbiehaní vytlačil protiidúce vozidlo z cesty. Našťastie to dobre dopadlo..,, tlieskam pánovi Bratislavčanovi za hrdinku a,, inteligentnú jazdu. „

 6. Najhoršie je to, že ako zákon schválnosti, na takýchto nespratných debilov, čo sa nevedia vpratať do kože doplatia nevinní. Žiadna pokuta, žiadny trest nie je dosť vysoký, aby nahradil stratu človeka rodine.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img