ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Seredskí hasiči dnes zasahovali pri nehode na R1 pri Bábe

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dnes, 10. júna 2020, krátko po 08.45 hodine bola ohlásená dopravná nehoda na R1 v katastri obce Báb, okres Galanta. Po príchode príslušníkov HaZZ z Hasičskej stanice Sereď na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že osobné motorové vozidlo sa nachádza mimo vozovky v priľahlom poli. Okamžite boli na havarovanom vozidle vykonané protipožiarne opatrenia. Pri nehode nedošlo k zraneniu osôb, vodička sa v čase príchodu jednotky HaZZ nachádzala už mimo vozidla.

Na mieste udalosti zasahovali štyria príslušníci HaZZ zo Serede (s použitím jedného kusa techniky), v spolupráci s Policajným zborom,  Záchrannou zdravotnou službou a Národnou diaľničnou políciou.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Okres Nitra a kde ste sa tam vzali 8:45ked do práce som šla 7:20 a diaľnica už zapchata až po čs jurki aj policajti tam už boli

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img