ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Matúškovskí fantómy v akcii: Jeden čakan a druhý vidly

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Galanty pátrajú po totožnosti dvoch maskovaných mužov, ktorí úradujú v obci Matúškovo.

Na vlamačku prišli v noci v piatok, 5. 6. pripravení. Jeden mal v ruke čakan a druhý vidly. Podľa pohybov a vzhľadu nejde o žiadnych športovcov, skôr ide o mužov v strednom veku s pevným bruškom.

Z firmy, do ktorej sa vlámali, chceli zobrať peniaze a pri krádeži ich nachytal domáci pán. Prípad však nebol nahlásený na políciu ihneď. Policajti pracujú s informáciou, že táto dvojica by mohla mať na svedomí viaceré prípady.

Ak ste dvojicu spoznali, akékoľvek informácie nám môžete poslať do súkromnej správy facebook sr –trnavský kraj.

Ďakujeme za pomoc.

MATÚŠKOVSKÍ FANTÓMY V AKCII: JEDEN ČAKAN A DRUHÝ VIDLYPolicajti z Galanty pátrajú po totožnosti dvoch maskovaných mužov, ktorí úradujú v obci Matúškovo. Na vlamačku prišli v noci v piatok, 5. 6. pripravení. Jeden mal v ruke čakan a druhý vidly. Podľa pohybov a vzhľadu nejde o žiadnych športovcov, skôr ide o mužov v strednom veku s pevným bruškom.Z firmy, do ktorej sa vlámali, chceli zobrať peniaze a pri krádeži ich nachytal domáci pán. Prípad však nebol nahlásený na políciu ihneď. Policajti pracujú s informáciou, že táto dvojica by mohla mať na svedomí viaceré prípady. Ak ste dvojicu spoznali, akékoľvek informácie nám môžete poslať do súkromnej správy facebook sr –trnavský kraj.Ďakujeme za pomoc.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Mittwoch, 10. Juni 2020

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Prečo prípad nenahlásil hneď?. Nie je to čudné? Azda ich spoznal a boli to dobre známi, že im nechal čas, ktorý pracoval v prospech nich? Nemá to logiku.

  2. Ten pán, čo sa ho chceli vykradnúť by potreboval minimálne kotúč záchodového papiera na zoznam možných podozrivých. Toľko ľudí čo ojeb…. o peniaze….. Polícia môže posudzovať len podľa tých pupkov aby zregulovala podozrivých…

  3. Preboha živého, to kto písal? Fantómy s tvrdým Y??? Veď je to životného rodu – tí fantómi, nie tie fantómy – to bol asi Sereďan alebo Trnavčan. A anonim s mäkkým i.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img