ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

TTSK zmodernizoval cestu medzi Šoporňou a Dlhou nad Váhom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

TT SK |MM| Trnavský župan Jozef Viskupič včera uviedol do užívania zrekonštruovaný
a zmodernizovaný úsek cesty II/573 medzi obcami Šoporňa a Dlhá nad Váhom. Obsahuje aj zabudované moderné bezpečnostné prvky.

„Pokračujeme v modernizácii župnej cestnej infraštruktúry, aj vďaka spolufinancovaniu z prostriedkov Európskej únie. Ľudia dnešným dňom získali k dispozícii ďalší úsek, po ktorom je jazda pohodlnejšia, no najmä bezpečnejšia ako doteraz,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Integrovaný regionálny operačný program (IROP) patrí medzi hlavné zdroje verejných investícií do bezpečnej a ekologickej dopravy v regiónoch.

Pred začatím prác bol tento úsek v havarijnom stave – vozovka bola výrazne opotrebovaná, s množstvom výtlkov a deformácií. Celkom bolo do opravy 4,3 km cesty investovaných 2,2 mil. €. Zhotoviteľom diela je spoločnosť CS, s.r.o. Po transparentnom verejnom obstarávaní klesla konečná cena diela o vyše 1,1 mil. € oproti predpokladanej hodnote.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img