ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Zajtra bude v Seredi po dlhšej dobe opäť otvorené verejné trhovisko

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Zajtra bude v Seredi po dlhšej dobe opäť otvorené verejné trhovisko. Sortiment predaja je vymedzený na sadenice, kvety, potraviny, zeleninu a ovocie. Predávajúci aj kupujúci budú musieť dodržiavať prísne pravidlá. Tie sú vyznačené pri vstupe na informačnom panely. Trhovisko bude otvorené v utorok a štvrtok od 7:00 do 13:00 hodiny a v sobotu od 6:00 do 12:00 hodiny.

→ Všetci predávajúci budú mať zmeranú teplotu pred začiatkom predaja.

→ Každý kupujúci aj predávajúci musí mať  rúško a rukavice.

→ Osoby musia dodržiavať od seba odstup min. 2m.

→ Pohyb kupujúcich bude iba jednosmerný, smer je určený šípkami na zemi

→ Počas otvorenia trhoviska je zákaz konzumácie potravín.

→ Vodiči osobných motorových vozidiel budú musieť dbať na organizáciu dopravy a parkovania. Počas predaja na trhovisku sledujte dopravné obmedzenia. Parkovanie kupujúcich je možné len v okolí gymnázia. Vjazd bude povolený len rezidentom s trvalým pobytom.

→ Trhovisko bude otvorené na skúšku. Ak nebudú dodržiavané bezpečnostné opatrenia, uvedené osoby budú musieť opustiť trhovisko.

→ Pri vyššej frekvencii nedodržiavania bezpečnostných opatrení bude trhovisko uzatvorené.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img