ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Aktuálne k zápisu detí do 1.ročníka CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na základe usmernenia MŠVVaŠ SR sa zápis detí do 1. ročníka základných škôl uskutoční v termíne od 15. – 30. apríla 2020.

Na CZŠ sv. Cyrila a Metoda zápis formou elektronickej prihlášky už prebieha. Prihlášku je možné vyplniť na stránke školy.

Na základe množstva telefonátov a e-mailov od rodičov predškolákov, mi dovoľte upresniť spôsoby zápisu detí na našej škole:

  • vyplnenie elektronickej prihlášky na stránke školy,
  • zaslanie vyplnenej a podpísanej prihlášky poštou /prihláška sa nachádza na stránke školy v záložke „Dokumentácia k zápisu“/,
  • v pracovných dňoch 24 – 28. apríla 2020 v čase od 8,00 – 12,30 hod. osobne odovzdať na riaditeľstve školy s dodržaním všetkých nariadených hygienických opatrení.

 

Milí rodičia, pre vzniknutú mimoriadnu situáciu sme nemohli uskutočniť DOD, predstaviť Vám naše priestory, spôsob vyučovania a oboznámiť Vás s naším Školským vzdelávacím programom. Prikladáme krátke video, ktoré Vás aspoň nachvíľu prevedie našimi  školskými priestormi.

 

Tešíme sa na Vás všetkých.

Ing. M.Kroláková, riaditeľka školy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img