ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Za normálnych okolností by bol 16. marec venovaný Dňu narcisov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

24. ročník zbierky Deň narcisov by sa za iných okolností konal dnes 16.apríla 2020. V uliciach by sme stretávali dobrovoľníkov so žltými narcismi a ľudia by tento kvet, ako znak podpory onkologickým pacientom mali pripnutý na oblečení. Tento rok sú však nielen onkologicki pacienti ale celá naša spoločnosť ťažko skúšaná koronavírusom. Tradičnú zbierku Ligy proti rakovine v záujme nás všetkých, boli organizátori nútení odložiť na neurčito. S najväčšou pravdepodobnosťou sa zbierka bude konať na jeseň.

Liga proti rakovine mala pripravených 5 000 dobrovoľníkov, 750 čakajúcich spoluorganizátorov a prípravám venovali 6 mesiacov. Ako informovali: „Všetky čísla nám stoja za ochranu zdravia a každý jeden ľudský život. Žlté kvietky sme presunuli do karantény a pripnúť si ich budete môcť na odev v náhradnom termíne.“

Aj napriek tomu si dnes aspoň symbolicky spomeňme na tých, ktorí s touto zákernou chorobou bojujú a sú odkázaní na pomoc rodiny, zdravotníkov a celej spoločnosti. V tejto dobe potrebujú našu podporu viac ako inokedy.

Pripomeňme si na priložených fotografiách predchádzajúce ročníky.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img