ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Informácie k nálezu osoby bez známok života na brehu rieky Váh

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 10. apríla 2020 krátko po štrnástej hodine bol na brehu rieky Váh v obci Sereď nahlásený nález osoby bez známok života.
Po príchode príslušníkov z HS Sereď na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že osoba sa nachádzala čiastočne vo vode a čiastočne na brehu, ktorého výška bola cca 2 metre. Zasahujúca jednotka preto použila na vytiahnutie osoby nosidlá, pomocou ktorých nehybné telo vyniesla na breh. Telo vynesenej osoby obhliadol zdravotník, následne bolo zakryté plachtou a po spísaní potrebných dokumentov sa jednotka vrátila na HS.
Na mieste udalosti zasahovali štyria príslušníci s použitím dvoch kusov techniky, v spolupráci s Mestskou políciou, Policajným zborom a Záchrannou zdravotnou službou.

– – –

KR PZ Trnava |  Môžeme potvrdiť, že 10.4. bolo v obedných hodinách  nájdené v rieke Váh telo 56 ročného muža. Na mieste nebolo možné určiť príčinu jeho usmrtenia, preto bola nariadená pitva. Polícia udalosť vyšetruje ako prečin usmrtenia, bolo začaté trestné stíhanie.

 

Pozn. red.: O udalosti dňa 10.04. sme Vás informovali v tejto správe:

PRÁVE TERAZ: Rieka Váh si zobrala prvú tohtoročnú obeť

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img