ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Rieka Váh si zobrala prvú tohtoročnú obeť

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve v týchto chvíľach zasahovali hasiči a polícia pri rieke Váh v oblasti Larzenky. Z vody bola vytiahnutá utopená osoba, ktorá do Váhu spadla pravdepodobne nešťastnou náhodou.

Bližšie informácie uverejníme po ich preverení na polícii.

Foto: redakcia a čitateľka Viera S.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym, ak s tým chceš vydrbať stačí ísť busom.. Nikto ťa nekontroluje ani keby si šiel cez 10 okresov. Hlavne, že kamión s frigo navesom budú zastavovať pred každým mestom.., či v tom návese náhodou nevezieš rodinu na sviatky..

  2. Niekedy sa udejú veci, na ich príčinu si nevie človek dať odpoveď. Viackrát sme počuli slová: veď tam nikdy nebol, veď také veci nikdy nerobil, keby tam nebol išiel… Stane sa to raz a definitívne. Niekto tomu hovorí: osud, ktorému neujde. Aj tento prípad, mohlo to byť nejaké pošmyknutie, alebo tomu niekto dopomohol, alebo jeho voľba. On to už nepovie.

  3. Vies kolko je. Krivosikovych v seredi sa uvedom a ked na to mas tak mi to povedz do papule. Mudrlant takych jak si ty zboznujem 😂😂😂😂😂

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img