ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Výjazd seredských hasičov k spaľovaniu záhradného odpadu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 9.4.2020 sme dostali od našich čitateľov informáciu, že do areálu bývalej Niklovej Hute krátko po 17.00 hod. smerovali hasiči a videli stúpať dym. Túto informáciu sme preverili u hovorkyne KR HaZZ v Trnave, ktorá nám zaslala nasledovné stanovisko k zásahu:

„Jednotka realizovala výjazd na ohlásenú udalosť a prieskumom zistila, že sa nejednalo o požiar ale o spaľovanie záhradného odpadu“.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Keď sa ohlasuje požiar tak si najprv naozaj overím či ide o požiar,ktorý nieje pod kontrolou, nikdy neohlasujte ked vidíte len dym z dialky alebo z auta, je ti zbytočný výjazd a zbytočné papierovanie pre velitela zásahu.
    Ďakujeme

  2. Paťo ale ved to je ich robota, ako má laik rozoznať či sa jedná o požiar kedy treba volať hasičov a kedy nie?..Veď tých výjazdov nemajú nejak strašne veľa aspoň sa nenudia celé dni 🤣

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img