ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Hasiči zasahujú opäť pri Hornom Čepeni – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve v týchto chvíľach zasahujú hasiči na ceste medzi Sereďou a Horným Čepeňom, kde s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k problémom v jazde motorkára. Hasiči zabezpečujú uniknuté prevádzkové kvapaliny na ceste.

Bližšie informácie poskytneme po ich zistení.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 30.03.2020 – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 29. marca 2020,  krátko pred 16. 50 hodinou, bola ohlásená dopravná nehoda motocykla v katastri obce Sereď, štátna cesta III/1320.  Zasahujúci hasiči z Hasičskej stanice Sereď po príchode na miesto dopravnej nehody  zistili, že ide o kolíziu osobného motorového vozidla s motocyklom. Vo vozidle sa nachádzala jedna osoba a na motocykli  tiež jedna osoba.

Príslušná jednotka skontrolovala zdravotný stav účastníkov a zamedzila vytečeniu oleja mimo cesty. Na miesto sa dostavila aj polícia. Osobné vozidlo bolo pojazdné, motocykel bolo však potrebné odtiahnuť. Odtiahnutie motocykla si majiteľ zabezpečil vo vlastnej réžii.

Po odstránení zvyškov z dopravnej nehody za asistencie cestárov sa výjazdová jednotka vrátila krátko po 18. 30 hod. na základňu.

Pri dopravnej nehode zasahovali štyria hasiči s použitím jedného kusa techniky.

 

– – –

Vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava Márie Linkešovej :

„Prišlo ku škodovej udalosti, pri ktorej nedošlo k zraneniu. Polícia alkohol na mieste nezistila“.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. A čo z toho keď budú merať rýchlosť ? Tí primitívi aj tak budú lietať ako blázni a keď sa vydrbú tak potom zrazu oni dodržovali rýchlosť len ten strom tam nemal byť zasadený lebo ten je na vine že magor do neho narazil, keď vidíte tie autá po búračke tak je rozbité na sračky ,to asi preto lebo dodržiavali rýchlosť. Toto sa nezlepší kým takýmto magorom nezoberú vodičáky do konca života, ak to prežijú.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img