ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Kaviareň Albero Rosso denne rozváža čerstvé zákusky priamo k zákazníkovi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Výrazné obmedzenia zavedené krízovým štábom a vládou SR v súvislosti so zamedzením šírenia koronavírusu COVID-19 sa dotkli všetkých podnikateľov a firiem aj v našom meste.

Už viac ako 2 týždne sú zatvorené kaviarne, bary, pohostinstvá a reštaurácie fungujú vo veľmi obmedzenom režime s možným výdajom jedla cez tzv. výdajné okienko.

Práve v takýchto situáciách je potrebné rozmýšľať, ako zabezpečiť fungovanie prevádzky žiadanej občanmi, veľakrát síce za podstatne zložitejších podmienok, no spôsobom, ktorý umožní firme prežiť.

Každý z nás musel minimálne čiastočne, no väčšina veľmi výrazne zmeniť dlhodobo zaužívané a osvedčené návyky a málokto sa chce obmedzovať nad mieru nevyhnutnú.

Jednou z obľúbených a najstarších kaviarní v meste je Albero Rosso na ulici M.R. Štefánika v Seredi. Desiatkam zákazníkov kvalitná ranná káva a poctivé domáce zákusky začali chýbať už po niekoľkých dňoch. Preto sa majiteľ kaviarne Tomáš rozhodol výjsť záujemcom o čerstvé zákusky v ústrety a zaviedol rozvoz zákuskov priamo k zákazníkovi.

„Čerstvé zákusky vyrábame denne a distribuujeme ich podľa objednávky priamo k zákazníkovi v hygienickom balení v čase uvedenom aktuálne na FB a Instagrame. Aj týmto spôsobom sa zákazník dozvie aktuálnu ponuku zákuskov na daný deň“ – povedal nám vlastník kaviarne Tomáš.

V pravidelných intervaloch nájdete aktualizáciu čerstvých zákuskov aj v našom médiu.

Veríme, že spoločnými silami súčasnú situáciu zvládneme a čo najskôr sa znovu stretneme spoločne v priestoroch kaviarne Albero Rosso na ulici M.R. Štefánika.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img