ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Momenty, ktoré nám zostanú v pamäti naveky…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Slnečná a krásna jarná sobota, by za bežného dňa vyhnala do ulíc a prírody množstvo ľudí. Mesto by bolo preplnené rodinami prechádzajúcimi sa s deťmi a detské ihriská plné džavotajúcich ratolestí.

Všetko je ale inak, ako počas posledných rokov.

Hrozba šírenia koronavírusu COVID-19 si vynútila mimoriadne opatrenia, ktoré neobišli ani Slovensko. A ani Sereď.

Obchody sú zatvorené, ulice prázdne. A ak sa po nich aj ľudia pohybujú, tak zväčša s ochrannými rúškami na nose a ústach sa rýchlo presúvajú z obchodu domov, do lekárne či niečo dôležité zariadiť.

Nútenou izoláciou trpia nielen samotní obyvatelia mesta, ale aj podnikatelia. A práve im sme sa rozhodli vyjsť v ústrety a to už od pondelka. Pomáhať si je potrebné a v týchto pre mnohých existenčných ťažkostiach s firmou aj nevyhnutné.

Vláda a krízový štáb dnes vydal nové aktualizované nariadenia a usmernenia, takže niektoré obchodné prevádzky bude možné za veľmi prísnych obmedzení otvoriť, čo ekonomike pomôže aspoň čiastočne. To však stačiť nebude a podstatná časť podnikateľov žiaľ súčasnú dobu bude musieť prečkať tak, ako vie. Presné a konkrétne  informácie zverejníme už zajtra.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Jeden malý neviditeľný zmrd a čo všetko dokáže. A to ešte včera si ľudsvo myslelo že je Pánom Bohom, že môže všetko. Zdá sa že nemôže.

  2. V USA uz si vyvolena kasta aktivuje podzemne bunkre.
    Na vychode SK primatorovia daruju svoje platy na opatrenia proti corona virusu. A v Seredi primator čuší jak veš pod chrastu

  3. Aj náš pán primátor daruje, ale až potom, čo ho k tomu dotlačí verejná mienka.
    Som si istý.
    Ako ho poznám, sám od seba by to nidy neurobil.

  4. pre obyvateľ 30. marca 2020, 22:40 – generacia predkov pana primatora inym majetok len brala a to aj za cenu, ze povodni majitelia s najvacsou pravdepodobnostou skoncili v koncentraku a mnohi v plyne…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img