ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

„Smolenice pod zamkom 100aut aj viac, stale chodia.“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Róbert Pavlík pre COVID – 19 (koronavírus) OFFICIAL na Slovensku

Smolenice pod zamkom 100aut aj viac, stale chodia.

Ja som tu pracovne.

Ludom total hrabe na mozok. Takto to speje k zakazu vychadzania. Ludia sa tam trepu jednou cestou, po stranach auta, idu jak na prveho maja vsetci tam pokope, do toho xx bicyklov este

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tu pomôže len zákaz vychádzania. Ľudia sú je*nutí. Darmo bude premiér apelovať, vyzývať, odporúčať… Treba tvrdé zákazy a ešte tvrdšie postihy. A po otvorení ďalších obchodov bude ešte horšie.

  2. Nech si precitaju pravdu co sa deje v Taliansku a v Spanielsku.Z takych zdrojov ako su taky co tam ziju a vidia to.Potom ich prejdu prechadzky.Nechapu ze na Covid ,nieje liek a ked to dostanu????Ktovie.

  3. Asi by bolo treba zapísať ŠPZ-ky a zistiť vlastníka vozidla, a v prípade ochorenia by musel liečbu hradiť v plnej výške. Slováci – najsprostejší národ. Keď môžu chodiť po výletoch, tak nech idú do práce a nebrali zadarmo peniaze.

  4. To iste mame vo sv.Jure. blbi obcania co sa pristahovali na zapad kaslu na vsetko ani ruzka si nenasadia aj ked ich maju na krku. Vedsinou su to spz. Vk. Kk. Ke. A podobne ked nas uz otravuju nakazit nas nemusia. A policia zse spi. Nech uz vyhlasia zakaz vychadzania. Na kokotou po kokotsky.

  5. Starosta kôli blbosti ľudí má vydať zákaz parkovania v celých Smoleniciach? Pán Anonym to nemá moc v hlave v poriadku. A čo s blbcami cez víkend do práce ich nezatvoríš. Tu pomôže len zákaz vychádzania a potom budú môcť zakročiť aj páni zákona.

  6. Toto iste bolo za Stupavou a kusok za BA… Vsade vela aut, na poliach, a to bolo 17.00 minimalne…neviem si predstavit co tam bolo doobeda a poobede. Ako ja som z auta nevyliezol a len som prefrcal. Ale vsade mrte. Aj Pezinska baba, atd… Ono BA vypada prazdna, ale ked idete na kraj mesta (Lamac, atd), tak vidite doslova davy… Neni su normal…

  7. Pokuty v plnej výške 1650€ ci ako to je. Nech sa tam odstavia policajti a pri odchode spokutuju a dat to do televiz.novin nech to kazdy vidí. Potom si rozmyslia. Urcite je to aj inde. Aj v Seredi po tytesi to byva jak na 1.maja,ruška su neni všetko

  8. cigan ktory nerespektoval karantenu dostal pokutu len 250 eur lebo ze by to muselo ist na sud ostatni musia platit 1650 to je v poriadku

  9. Nechápem..prečo by sa ľudia nemohli prechádzať ,či bicyklovať sa po hrádzi,čo je na tom,ved su v prírode,ked sa tlačíte v Kauflande pri oddelení zeleniny a ovocia,to vám nevadí…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img