ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Po nehode na Pekárskej ulici zostali 2 osoby v bezvedomí a zničený majetok – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava|MM|  V piatok 21. marca 2020 krátko po 22.15 hodine bola hasičom ohlásená dopravná nehoda v meste Sereď. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené že sa jedná o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla, v ktorom boli zakliesnené 2 osoby v bezvedomí. Zasahujúci hasiči zo Serede zakliesnené osoby vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, následne im bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a boli naložené do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Po ukončení zásahu bolo miesto nehody odovzdané polícii.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Fotografie z odstraňovania havarovaného vozidla nájdete tu:

Odstraňovanie havarovaného vozidla v Seredi na Pekárskej ulici

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Kde su informacie o osobach sediacich vo vozidle? Bol sofer pod vplyvom? Ake to bolo auto? Aby sme vedeli pred kym si davat pozor..

  2. Krátko predtým sa im muselo ešte vyhýbať jedno auto, kde ohrozili na živote celú posádku, do ktorého skoro narazili. Tým tiež spôsobili škodu.

  3. Jak sa da na rovnej ceste hentak narazit a zosrotovat dom,stlp, aj auto? Kto to bol? Zase nejaka miestna „mafia“? Alebo nieci chranenci?

  4. Pre @Koment
    Spravne sa pytas. Mudro. A este nech niekto napise, ze sa vyhybal autu :D. Akemu, prosim vas? Protiiducemu? To co pise dotycny Anonym…ze narazil do beton. kvetinaca /napravo/..odhodilo ho do protismeru /dolava/..a ono akoze ta audinka mala v tej chvili schopnost byt ovladatelna opät doprava smer dom? 😀 Jawohl!

  5. zas sa asi dorábali brzdné dráhy a „všetky kamery kukali inam“ lebo to sa v Seredi stáva, napr. keď Vás na prechode zrazia alebo auto vypália a tak.
    Vtipné že policajti to nemali ďaleko, dobré miesto si ten d€b!l vybral 🙂

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img