ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

V Bratislave práve pristál vládny špeciál so zdravotníckym materiálom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V týchto chvíľach sa z vládneho špeciálu vykladá 1 milión rúšok a 100 tisíc rýchlotestov na koronavírus.

Peter Pellegrini na brífingu povedal, že zajtra, respektíve dnes v noci by mohlo pristáť lietadlo z Turecka s ďalším zdravotníckym materiálom. Tento materiál smeruje do Slovenskej Ľupči a budú sa rozdeľovať podľa kľúča, ktorý určia rezorty vnútra a zdravotníctva.

Denisa Saková uviedla, že ďalších 29 ľudí z Gabčíkova bolo negatívne infikovaných a boli pustení boli do domácej karantény.

84-ročná žena, ktorá zomrela a bola infikovaná koronavírusom, mala podľa informácie Pellegriniho zomrieť na rozsiahly infarkt myokardu.

Peter Pellegriny médiá informoval, že dnes pribudli ďalšie prípady nákazy koronavírusom. O ich počte bude informovať na ďalšej tlačovej konferencii o 14.00 hod.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img