ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Galantská nemocnica zaviedla prísne opatrenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

LEN JEDEN VSTUP DO NEMOCNICE

Galantská nemocnica oznamuje verejnosti, že nemocnica dnešným dňom, t.j. 19.3.2020 od 18:00 hod. uzatvára všetky vstupy do nemocnice, okrem vchodu v hlavnej budove nemocnice. Tento jediný vstup bude monitorovaný pracovníkmi nemocnice, kde bude všetkým osobám vstupujúcim do nemocnice zmeraná bezkontaktne telesná teplota a zároveň položené doplňujúce otázky k ich zdravotnému stavu.

Nemocnica maximálne obmedzuje pohyb osôb vo svojich priestoroch, preto ten kto z dôvodu poskytnutia neodkladnej zdravotnej starostlivosti, alebo darcovstva krvi ju nemusí navštíviť, nebude mať vstup povolený.

Nemocnica trvá na tom, aby osoby ktoré predsa navštívia nemocnicu z vyššie uvedených dôvodov prišli chránené akýmikoľvek prostriedkami na ochranu tváre, napr. rúškami, ale aj pracovnými tvárovými maskami, šálmi a pod.

Vedenie nemocnice ďakuje občanom za spoluprácu a trpezlivosť pri znižovaní rizika šírenia nebezpečného vírusového ochorenia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img