ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Cyklisti budú po seredskej hrádzi prechádzať plynulejšie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Kovové zábrany, alebo aj spomaľovače, ktoré sú osadené na hrádzi v meste Sereď prešli menšou úpravou. Prechodový profil, ktorý bol zbytočne vysoký, bol nahradený novým nízkoprofilovým s minimálnou výškou. Tento umožňuje prechádzanie pre cyklistov a korčuliarov bez nutnosti výrazne spomaliť.

Erik Štefanek z OZ Mám rád cyklistiku povedal: „Znamená to, že na úseku od parku až po zberný dvor sú všetky tri zábrany rovnako upravené. Úpravu zrealizovala SMS, s.r.o. Sereď so súhlasom Vodohospodárskeho podniku, za čo im v mene všetkých cyklistov ďakujeme. Aj keď naša pôvodná požiadavka počítala s prechodovou šírkou minimálne 1 meter, aj aktuálny stav (80 cm) je veľkým prínosom takto na začiatku novej cyklistickej sezóny.“

Konateľ SMS, s.r.o. Sereď Karol Andrášik uviedol: „Som rád, že v dnešnej situácii sa nám podarilo aspoň to čo sme upravili, aj keď šírka zostala.“

Úpravou prechádza aj úsek pred zberným dvorom, kde okrem nového zvislého dopravného značenia pribudne aj vodorovné.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img