ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Zasadnutie krízového štábu mesta Sereď a prijaté opatrenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V súvislosti so šíriacim sa korinavírusom prinášame informáciu zo zasadnutia krízového štábu mesta SEREĎ :

Dňa 09.03.2020 zasadal krízový štáb mesta Sereď v súvislosti s potvrdenými prípadmi COVID-19 na Slovensku a v okolitých krajinách a prijal nasledovné preventívne opatrenia:

– zistiť u svojich zamestnancov, žiakov, klientov – či sa za posledný mesiac pohybovali v miestach zvýšeného výskytu COVID-19. Pri prejave respiračných príznakov (teplota, kašeľ, bolesti hrdla, svalov a kĺbov) – postupovať podľa usmernenia ministerstva zdravotníctva – volať na tel. číslo: 0800221234 alebo nonstop linku 02/32323838

– ukladáme riaditeľom škôl zabezpečiť informovanie žiakov a ich zákonných zástupcov o dodržiavanie a kontrolu zvýšeného hygienického štandardu.

– prerušiť prevádzku plavárne ZŠ Fándlyho do 31:03 2020

– odporúča všetkým školám a školským zariadeniam zvážiť školské exkurzie a výlety.

– denné centrum seniorov nebude v prevádzke do 31.3.2020

– seniori by mali zvážiť účasť na akýchkoľvek podujatiach – spoločenských, športových, kultúrnych a pod.

– kino NOVA nebude v prevádzke do 31.3.2020. Priestory kina budú dezinfikované.

– všetky akcie a podujatia (aj súkromné) v DK Sereď sú zrušené a odložené na neurčito. Priestory DK Sereď budú dezinfikované. Už zaplatené vstupné bude vrátené.

ODPORÚČAME SLEDOVAŤ AKTUÁLNE USMERNENIA MINISTERSTVA ZDRAVOTNÍCTVA A REGIONÁLNEHO ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img