ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Jazdil bez vodičského preukazu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky zastavila v utorok večer  18 ročného mladíka počas toho, ako šoféroval BMW 320 po Moyzesovej ulici v Trnave.

Policajti ho vyzvali, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla. Vodičský preukaz však nepredložil, lebo ho nikdy nemal vydaný. Ďalšou lustráciou v evidenciách policajti zistili nielen to, že je nevodič, ale že mu bol nedávno už uložený zákaz viesť motorové vozidlá. Tento trest dostal za to, že v decembri si ho všimla trstínska policajná hliadka, ako v obci Šelpice počas jazdy telefonoval.

Jeden zákaz činnosti na rok a uložená pokuta mu nestačili. Teraz skončil Suchovčan zadržaný v policajnej cele s obvinením za marenie výkonu úradného rozhodnutia, za ktorý hrozí odňatie slobody na dva roky.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vtáčik dolietal . Pristrihli sme mu krídelká. Teraz si počkame co vyparati v podmienke a potom ho zavrieme . 😆 Pomahame a chranime .

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img