ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Aby jeseň Vášho života bola bezpečná

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| V záujme chrániť osoby vyššieho veku, realizujú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Galante  projekt s názvom Bezpečná jeseň života. S pribúdajúcim vekom môžu prísť aj rôzne obmedzenia, pre ktoré sa seniori stávajú ľahkou obeťou podvodníkov, či zlodejov.

V priestoroch Mestského úradu v Galante si dôchodcovia vypočuli od policajnej preventistky rady, ako si zabezpečiť majetok, vyhnúť  sa podvodom, chrániť sa pred zlodejmi na ulici, či predísť riziku prepadnutia.  Policajt z okresného dopravného inšpektorátu sa zameral na preventívne odporúčania týkajúce sa zvýšenia svojej bezpečnosti v cestnej premávke. Seniorom sme pripomenuli, že oni sami svojím správaním môžu prispieť k vlastnej bezpečnosti doma i na ulici. V živej diskusii predostreli viaceré problémy, s ktorými sa stretávajú v bežnom živote a my sme im ponúkli možnosti ich riešenia.

Na záver sme vďačným seniorom odovzdali letáky  s preventívnymi radami a odporúčaniami.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img