ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Víťazná šnúra žien pokračuje

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď |

  1. liga žien

HK Slávia Sereď – Ferplast Nesvady 26:22 /14:10/

Pred veľmi peknou diváckou kulisou predviedli domáce hráčky veľmi dobrý výkon a zaslúžene zvíťazili. Po rozpačitom začiatku išli domáce prvýkrát do vedenia 18. min. a postupne si vytvorili štvorgólový náskok. Opierali sa o výborný výkon brankárky Mozoľovej, dirigetku hry V Štrbovú a o pestrý útok.  Do druhého polčasu nastúpila aj hrajúca trénerka K. Dubajová a všetkým ukázala, že je veľkým prínosom pre družstvo Slávie. Počas druhého polčasu si domáce hráčky udržiavali súperky na dištanc a doviedli zápas do víťazného konca.

 

Mozoľová J., , Trojáková L.,Lenčéšová V.   – Csádiová V. 2, Gregušková D. 2, Hercegová L. 3, Mészárosová V., Trojáková M. 1, Štrbová V. 5, Pavlíková D. 3, Ďuranová L. 4, Dubajová K. 6

Trénerka: K. Dubajová

 

Sklamanie z dorasteniek

Dorastenky odohrali v rámci regionálnej ligy dve stretnutia. Oboch zápasoch predviedli nevýrazný výkon a sklamali svohou bojovnosťou a disciplínou.

MŠO Štúrovo – HK Slávia Sereď 19: 9 /11: 5/

 

HK Slávia Sereď – MháKMartin 15:17 /6:7/

 

Program:

PRíPRAVKY – TURNAJ

8.3.2019 nedeľa od 9.00  – 14.00 hod.

  1. žiačky: 15.00 HK Slávia Sereď – HK Piešťany

Miesto: ŠH OA Sereď – Kukučínova ul.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img